Mamy za sobą sporo doświadczeń i projektów, które wyrosły jako nasze niezależne marki.

Wizualizacja marki i strony landing page

Tworzymy tożsamość i komunikację marki przez strona, która wygląda wyjątkowo, buduje zaufanie i przekazuje wartości klientom i inwestorom.

W świecie biznesu, kształtowanie wizerunku marki i jej komunikacji przez stronę internetową to klucz do osiągnięcia sukcesu. Taka strona nie tylko musi wyglądać świetnie, ale także powinna oddawać ducha i wartości firmy. To właśnie one stanowią pierwsze wrażenie dla potencjalnych klientów i inwestorów. Dbając o estetykę, możemy budować zaufanie od samego początku, przekładając to na pozytywny wizerunek marki i dalsze zainteresowanie.

Ale to nie wszystko! Strona, która jest nie tylko "ładna", ale także ułatwia nawigację i osiąganie celów, może znacząco poprawić naszą komunikację z klientami. Poprzez umiejętne rozmieszczenie informacji i zachęcanie do działania, możemy skutecznie przekazywać nasze wartości, produkty i usługi. To z kolei może zwiększyć ilość konwersji i lojalność klientów.

Aplikacje edukacyjne i szkolenia online (elearning)

Projektujemy i wdrażamy kursy i systemy edukacyjne. Dobieramy technologie do budowania łatwych i dostępnych dla odbiorców form uczenia się.

Stworzyłeś materiały szkoleniowe, ale nie wiesz jak zacząć zarabiać na nich w Internecie? Pomożemy w dobraniu rozwiązania, które pozwoli Ci dotrzeć do Twoich Klientów. Rozwiązaniem może być platforma, sklep lub witryna z opcją udostępniania materiałów dla zalogowanych użytkowników. Skontaktuj się aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

Usługi e-learningowe

“Nie chodzi o pomysły. Chodzi o urzeczywistnianie pomysłów.”

– Scott Belsky, Współzałożyciel Behance

Trener gramatyki angielskiej / aplikacja web

Trener gramatyki hiszpańskiej / aplikacja web

Aplikacje wspomagające naukę gramatyki angielskiej i hiszpańskiej w formie szybkich treningów, dzięki którym ćwiczysz i mierzysz swój postęp po każdym treningu.

Aplikacja espadrill

Nasi znajomi myślą, że “dłubiemy w kodzie”, i nie mijają się z prawdą, ale w rzeczywistości robimy dużo więcej.

Daj nam znać o swoim pomyśle i razem stwórzmy coś niezwykłego

kontakt@kodooy.com
Piotr +48 694 488 255
Przemek +48 694 488 248