Chcesz skutecznie realizować swoje pomysły w internecie?
Pomożemy Ci w tym.

Chcę porozmawiać

Kompleksowa pomoc przy projektach web

Nie wiesz od czego zacząć lub jaka technologia będzie dla Ciebie najbardziej przyjazna? Daj nam znać, a my pomożemy począwszy od pomysłu, aż do wdrożenia gotowego rozwiązania.

Usługa projektowania strony internetowej

Chcesz stworzyć lub odświeżyć stronę internetową?

Landing page

Tworzymy kompleksowo strony wizerunkowe i pod konkretne zdarzenia, odświeżamy już istniejące strony, optymalizujemy witryny pod kątem szybkości, responsywności i przeznaczenia.

Wordpress, Woocommerce

Tworzymy strony i sklepy oparte na systemie Wordpress jak również własnym CMS-ie (systemie zarządzania treścią). Pomagamy w utrzymaniu i aktualizacji stron.

Dostępne strony Internetowe (WCAG 2.1)

Przeprowadzamy audyty i zmiany na stronach pod kątem wymagań dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych jak również budujemy takie strony od zera.

Proces projektowania strony internetowej

Potrzebujesz narzędzi online do usprawnienia swojej pracy?

Automatyzacja procesów

Stworzymy dedykowany system z dowolnymi modułami: rejestracja i obsługa użytkowników, powiadomienia (email, sms), obsługa szkoleń online (kursy online), integracja systemów płatności, statystyki i raporty

Bezpłatna konsultacja

Masz pomysł, ale nie wiesz czy jest on możliwy do wdrożenia, ile czasu zajmie i czy będzie kosztowny? Napisz lub zadzwoń do nas, a my postaramy się pomóc lub wskazać właściwe rozwiązanie.

Proces projektowania strony internetowej

Szukasz ekspertów web do współpracy przy projekcie?

Środowiska i narzędzia programistyczne

PHP, Laravel, Wordpress, Woocommerce, Node, HTML5, CSS, JavaScript, React, Vue.js, Git, Tailwind, SwiftUI, Figma, Adobe.

Zakres usług Web

UX/UI design, makietowanie, prototypowanie, kodowanie szablonów, programowanie stron i systemów, testowanie, sprawdzanie i wdrażanie dostępności stron internetowych zgodnie ze standardem WCAG 2.1

“Zespół Kodooy stał się naszym stałym partnerem, ponieważ wiemy, że możemy na nich polegać we wszystkich internetowych sprawach”

— Bogdan Księżopolski, Prezes i współzałożyciel Cyberskiller

Przez ponad 15 lat pracy w branży, ciągle uczymy się nowych, skutecznych rozwiązań, pracując z Klientami, jak również realizując z sukcesem własne projekty.

Poznaj nasz zespół

Piotr Lewandowski

Full Stack Developer, UX Designer

Jestem programistą, projektantem oraz przedsiębiorcą. W ciągu 20 lat zrealizowałem kilkadziesiąt projektów IT, dzięki którym zdobyłem kwalifikacje z obszarów: zarządzania projektami e-learningowymi oraz informatycznymi, projektowania oraz programowania szkoleń on-line, aplikacji oraz systemów webowych, a także z zakresu UX i usability.

Dodatkowo od 2001 roku jako trener dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzonych przeze mnie szkoleniach.

W tworzonych rozwiązaniach kieruję się dwoma zasadami: prostota oraz nieszablonowość, szukając kreatywnych rozwiązań w obszarach, które inni postrzegają jako powszednie i rutynowe.

Przemysław Momora

Frontend Web Developer, UI/UX Designer

Jestem programistą i projektantem. Jako przedsiębiorca od ponad 15 lat pomagam skutecznie klientom w obszarze tworzenia i rozwijania projektów IT: systemów, stron i aplikacji internetowych oraz produktów e-learningowych. Jako praktyk prowadzę również szkolenia w tym zakresie.

Pasją i wyzwaniem są dla mnie projekty, w których łączę tworzenie prostych i funkcjonalnych w odbiorze rozwiązań (UX) z ciekawym i nieszablonowym wyglądem (Design).

Reguły którymi się kieruję to: minimalizm i skuteczność rozwiązań. Motywuje mnie ciągłe poszukiwanie usprawnień.

Nasi znajomi myślą, że “dłubiemy w kodzie”, i nie mijają się z prawdą, ale w rzeczywistości robimy dużo więcej.

Daj nam znać o swoim pomyśle i razem stwórzmy coś niezwykłego

kontakt@kodooy.com
Piotr +48 694 488 255
Przemek +48 694 488 248