Wolimy gdy o nas opowiadają nasi Klienci i projekty, które z nimi wspólnie realizujemy.

Przez ponad 15 lat pracy w branży, ciągle uczymy się nowych, skutecznych rozwiązań, pracując z Klientami, jak również realizując z sukcesem własne projekty.

Poznaj nasz zespół

Piotr Lewandowski

Full Stack Developer, UX Designer

Jestem programistą, projektantem oraz przedsiębiorcą. W ciągu 20 lat zrealizowałem kilkadziesiąt projektów IT, dzięki którym zdobyłem kwalifikacje z obszarów: zarządzania projektami e-learningowymi oraz informatycznymi, projektowania oraz programowania szkoleń on-line, aplikacji oraz systemów webowych, a także z zakresu UX i usability.

Dodatkowo od 2001 roku jako trener dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w prowadzonych przeze mnie szkoleniach.

W tworzonych rozwiązaniach kieruję się dwoma zasadami: prostota oraz nieszablonowość, szukając kreatywnych rozwiązań w obszarach, które inni postrzegają jako powszednie i rutynowe.

Przemysław Momora

Frontend Web Developer, UI/UX Designer

Jestem programistą i projektantem. Jako przedsiębiorca od ponad 15 lat pomagam skutecznie klientom w obszarze tworzenia i rozwijania projektów IT: systemów, stron i aplikacji internetowych oraz produktów e-learningowych. Jako praktyk prowadzę również szkolenia w tym zakresie.

Pasją i wyzwaniem są dla mnie projekty, w których łączę tworzenie prostych i funkcjonalnych w odbiorze rozwiązań (UX) z ciekawym i nieszablonowym wyglądem (Design).

Reguły którymi się kieruję to: minimalizm i skuteczność rozwiązań. Motywuje mnie ciągłe poszukiwanie usprawnień.

Nasi znajomi myślą, że “dłubiemy w kodzie”, i nie mijają się z prawdą, ale w rzeczywistości robimy dużo więcej.

Daj nam znać o swoim pomyśle i razem stwórzmy coś niezwykłego

kontakt@kodooy.com
Piotr +48 694 488 255
Przemek +48 694 488 248